Těhotenské a kojící pyžamo ANGELA ze 100% bambusového vlákna


Mateřství je nejkrásnějším posláním v životě ženy.

Užijte si ho naplno!

 Těhotenské a kojící pyžamo ANGELA

Období mateřství představuje zvýšené nároky na zdravý životní styl. Měly bychom dodržovat vyváženou stravu, být v co nejlepší duševní pohodě, udržovat optimální pohybovou aktivitu a také bychom neměly zapomínat na vhodný a pohodlný oděv.   

Protože nastávající maminky preferují v první řadě kvalitu materiálu a pohodlí, tak je potřeba volit takový oděv, který lze snadno uvolnit, je příjemný na tělo a dostatečně prodyšný. Zvláště to pak platí u spodního a spacího prádla. 

O to vše se postará těhotenské a kojící pyžamo ANGELA, které je vyrobeno z mimořádně kvalitního stoprocentního bambusového vlákna. Jemnost tohoto materiálu bude přímo hýčkat Vaši pokožku, která je v období těhotenství a kojení neobyčejně citlivá. Výhodou je antibakteriální a hypoalergenní ochrana pyžama, která zajišťuje neustálý pocit svěžesti a čistoty. V kombinaci s příjemnou lososovou barvou a jemným krajkovým zdobením se budete cítit nejenom pohodlně, ale také sebevědomě.
https://www.softcotton.cz/p/tehotenske-pyzamo-angelaUdělejte pro sebe maximum a nechte se hýčkat v těhotenském pyžamu ANGELA.
Žádné komentáře:

Okomentovat