Nabídka letních bambusových pyžam pro ženy

Luxusní dámská pyžama Luisa Moretti jsou vyrobena z kvalitního materiálu - bambusového vlákna.
Přirozenou součástí bambusového vlákna je “bamboo-kun“ což v překladu znamená antimikrobiální činidlo, které dokáže vzdorovat různým druhům bakterií. Během zpracovávání tato látka zůstává součástí bambusového vlákna, díky něhož má stejné antibakteriální a antimykotické účinky jako kterýkoliv bambus ve volné přírodě. Výsledkem je, že bambusové vlákno je po celou dobu životnosti přirozeně antibakteriální, a proto je vhodné pro ženy s citlivou pokožkou či různými kožními alergiemi. Zabraňuje nejen množení bakterií, ale také pohlcuje nepříjemný zápach potu, protože skvěle propouští vzduch. Díky tomu pokožka dýchá, prádlo se nelepí na kůži a vy se můžete cítit 100% svěží celou dlouhou letní noc. Prohlédněte si nabídku letních dámských pyžam Luisa Moretti a přesvědčte se, že i v pyžamu se můžete cítit skvěle...
  

 

 

Dámské 100% bambusové pyžámko GAIA

Dámské 100% bambusové pyžámko GAIA

Sexy dvoudílné pyžamo GAIA je jako stvořené pro dámy milující kvalitu a komfort.. Příjemný materiál, kterým je 100% bambusové vlákno poskytuje tu nejlepší péči každé pokožce. Díky své lehkosti a prodyšnosti je ideální na spaní... a možná nejen na spaní. Nyní i vy si můžete dopřát luxus, ve kterém se budete cítit svěží a sexy zároveň! Pyžamo GAIA je k dostání v barvě krémové, béžové, černé a lososové. 
https://www.softcotton.cz/p/damske-bambusove-pyzamo-gaia

 

 Bambusové pyžamo SILVIA pro ženy

Bambusové pyžamo SILVIA pro ženy

Pyžámko SILVIA je ideální volbou především na letní období. Vyzkoušejte a uvidíte, že si v něm budete libovat.  Krása tohoto pyžama spočívá jednoduchosti. Ležérní střih, příjemná barva a krajkové zdobení topu vezme za své. Společně s kraťáskami vytváří dokonalý outfit jak pro homewear, tak i pro klidný spánek. Pyžamo SILVIA je k dostání v barvě krémové, béžové a lososové.
https://www.softcotton.cz/p/damske-bambusove-pyzamo-silvia

 

Dámské bambusové pyžamo DEBORA

Dámské bambusové pyžamo DEBORA

Nechte své tělo hýčkat i přes noc v luxusním pyžamu DEBORA. Celý model tohto dámského pyžama působí velmi něžně a každá žena v něm bude okouzlující a neodolatelná. Příjemný lehoučký materiál, kterým je bambusové vlákno dopřeje vaší pokožce tu nejlepší péči.. Spokojenost zaručena! Pyžamo DEBORA je k dostání v barvě krémové, černé a lososové. 
https://www.softcotton.cz/p/damske-bambusove-pyzamo-debora
Dámské bambusové pyžamo NICOLE

https://www.softcotton.cz/p/damske-bambusove-pyzamo-nicole 

 Dámské pyžamo NOEMI ze 100% bambusového vlákna

Říká se, že v jednoduchosti je síla a to platí i u tohoto pyžámka. Dvoudílné pyžamo NOEMI s lehkým perlovým propínáním mezi prsy, dodává pyžamu romantický nádech. I tento kousek je vyroben ze 100% bambusového vlákna. Nyní můžete jeho mimořádné vlastnosti ocenit i vy! Pyžamo NOEMI je k dostání v barvě krémové a lososové.
https://www.softcotton.cz/p/damske-bambusove-pyzamo-noemi

 

 

 

Sexy dámské pyžamo SOFIA

https://www.softcotton.cz/p/damske-bambusove-pyzamo-sofia
Dámské 100% bambusové pyžámko SOFIA
 https://www.softcotton.cz/p/damske-bambusove-pyzamo-sofia


Žádné komentáře:

Okomentovat